EDC Hackathon 2019 Drones

Piątek, 11 października 2019
EDC, Aleja Krakowska 110/114,

Warszawa

EDC Hackathon 2019 Drones

Zainteresowanie bezzałogowymi statkami powietrznymi stale rośnie, a technologie wokół dronów rozwijają się bardzo dynamicznie. Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu – stwórz system komunikacji z dronem i interpretując sygnały płynące z sensorów steruj nim przy użyciu własnej aplikacji. Bądź z nami 11 października 2019 r. podczas 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa i weź udział w rywalizacji fair – play z innymi zespołami. Zapisy trwają do 31 sierpnia, więc nie zwlekaj!

W trakcie 24 godzin przy kawie, pizzy i zimnych napojach zespoły złożone z software’owców i hardware’owców wspólnie podejmą się nietypowego wyzwania z obszaru programowania, bezzałogowych systemów powietrznych i analizy danych. Zadaniem uczestników będzie zbudowanie systemu komunikacji z bezzałogowym statkiem powietrznym. Dane płynące z drona będą wymagały przetworzenia i interpretacji, po czym posłużą do sterowania i wykonywania zadań.

Dlaczego warto wziąć udział?

Jeżeli jesteś zafascynowany dronami, programowaniem i analizą danych, zarejestruj się jeszcze dziś! Będziesz mieć niepowtarzalną okazję pracować z dronami, bawiąc się i rozwiązując problemy branży UAV.

Kogo szukamy?

EDC Hackathon 2019 Drones skierowany jest do ludzi zainteresowanych powietrznymi systemami bezzałogowymi (dronami), ich zastosowaniem, zabawą danymi oraz programowaniem. Czekamy na osoby, które lubią szukać rozwiązań i pracować w zespole.

Wymagane umiejętności

W każdym zespole powinna znajdować się co najmniej jedna osoba dysponująca doświaczeniem w C++, Java, Python.

Materiały dydaktyczne

Już wkróce udostępnimy bardziej szczegółowe informacje. Z każdym miesiącem, który będzie nas przybliżał do Hackathonu, tych danych będzie więcej. Bądźcie czujni!

Co można wygrać?

Dla wszystkich zespołów EDC Hackathon 2019 Drones mamy przygotowane atrakcyjne nagrody! Im lepsze rozwiązanie zaprezentujecie, tym bardziej wartościowe upominki otrzymacie! Jakie dokładnie? Zarejestruj się, przyjdź i zobacz!

Więcej informacji znajdziejsz w Regulaminie EDC Hackathon 2019 – Drones.

 Zapisy zamknięte

Zobacz jak bawiliśmy się podczas poprzedniej edycji

EDC powstało na mocy porozumienia pomiędzy General Electric Company Polska Sp. z o.o. i Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Lotnictwa