PANI INŻYNIER W PRACY

Akademia EDC

Dołącz do Akademii EDC już dziś

Jesteś studentką lub absolwentką uczelni technicznej i planujesz w najbliższym czasie wkroczyć na rynek pracy? Szukasz wyzwań, chciałabyś pracować nad znaczącymi projektami w gronie najlepszych inżynierów oraz rozwijać swoje pomysły? Jeśli tak, Akademia EDC jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto?

Dzięki naszemu programowi złożonemu z różnorodnych szkoleń rozwiniesz się w wielu zawodowych obszarach. Dowiesz się jak najlepiej zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej, rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu technologii w przemyśle oraz poznasz specyfikę pracy w jednym z największych centrów inżynieryjnych w Europie. W trakcie 4 dni nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale też zwiedzisz warszawskie centrum inżynieryjne – Engineering Design Center (EDC), które jest wspólnym przedsięwzięciem General Electric i Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa. Inżynierowie z EDC tworzą przełomowe rozwiązania w lotnictwie, energetyce, przemyśle naftowym oraz w obszarze najnowocześniejszych technologii cyfrowych. Udział w Akademii będzie doskonałą okazją do tego, by lepiej poznać siebie w roli pracownika oraz by w przyszłości świadomie kierować swoją karierą.

Czym jest Akademia EDC?

W cyklu czterech spotkań przekażemy Ci wiedzę na temat wykorzystania najnowocześniejszych technologii w przemyśle, pokażemy jak wygląda dzień z życia inżyniera oraz przedstawimy zakres prac wykonywanych przez pracowników EDC. Będziesz miała też szansę poznać naszą kulturę organizacyjną. Co więcej, nasi eksperci podpowiedzą Ci, jak kreować swój wizerunek, w trakcie rozmów rekrutacyjnych czy w czasie prezentacji przed klientami. Miejscem spotkań będzie Engineering Design Center, przy Alei Krakowskiej 110/114, w Warszawie.

Zapisy zostały zamknięte

FAQ

Preferowane kierunki/specjalizacje studiów to te pokrewne STEM. Do aplikowania zapraszamy studentki lub absolwentki wszystkich kierunków technicznych, szczególnie z profilem zbliżonym do działalności Engineering Design Center, które planują wkroczyć na rynek pracy.

Nasza specjalność to głównie obszary lotnictwa i energetyki, ale w ramach naszego centrum inżynieryjnego mamy ekspertów z bardzo wielu różnorodnych dziedzin, także np. z tych dotyczących technologii cyfrowych. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Rekrutacja będzie odbywać się sukcesywnie w miarę spływania aplikacji. Na podstawie informacji zawartych w formularzu, z wybranymi kandydatkami przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną. Informacje o wyniku aplikacji prześlemy drogą mailową do tygodnia po upływie terminu zgłoszeń.

Poza formularzem zgłoszeniowym, nie musisz wysyłać nam żadnych dokumentów. Nie wymagamy też wysyłania CV. Jeśli jednak chciałabyś wziąć udział w rekrutacji do pracy,wejdź na edc.pl i tam prześlij nam swoje CV.

Planujemy cztery spotkania po 6-10 godzin każde:

6 kwietnia 2019 – Sztuka autoprezentacji w praktyce
13 kwietnia 2019 – Cyfrowe technologie w przemyśle pod lupą
11 maja 2019 – Agile
18 maja 2019 – Zbuduj swoją karierę

Tak, od uczestniczek Akademii EDC wymagamy obecności na wszystkich spotkaniach.

Na chwilę obecną wszelkie aktywności związane z Akademią EDC odbywać się będą w języku polskim, niemniej wszyscy prowadzący szkolenia posiadają znajomość języka angielskiego. W zależności od profilu przyjętych uczestniczek, język prowadzenia szkoleń może zostać zmieniony na angielski.

Mimo, że nasz program nie jest elementem procesu rekrutacji, to daje możliwość zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania firmy oraz rozwija wiele umiejętności niezbędnych w naszej codziennej, inżynierskiej pracy.

Uczestnictwo w projekcie Akademia EDC jest bezpłatne i traktowane jako forma wyróżnienia dla wybitnych studentek uczelni technicznych z całej Polski.

Tak, podczas każdego spotkania będzie bezpłatny catering.

Obowiązującym strojem jest ubiór typu Business Casual.

Niestety organizator nie pokrywa kosztów dojazdu do miejsca wydarzenia (Engineering Design Centre) oraz ewentualnego zakwaterowania.

Tak, każda z uczestniczek, która weźmie udział we wszystkich czterech szkoleniach na zakończenie otrzyma certyfikat uczestnictwa w Akademii EDC.

Program Akademii EDC został stworzony w zupełnie inny sposób niż programy praktyk i realizuje całkowicie inne cele. To seria czterech spotkań o charakterze szkoleniowym i rozwojowym. W związku z tym nie można za jego pomocą zaliczyć praktyk.

Engineering Design Center (EDC) is an engineering alliance between a global leader in the engineering industry – General Electric and a high-tech Polish research and development center Łukasiewicz Research Network –  Institute of Aviation. EDC operates in many areas such as jet engines, avionics systems, digital technologies, gas turbines, steam turbines, axial, centrifugal and reciprocating compressors as well as industrial installations including design of pipelines and controls systems. We are one of the biggest engineering centers in Europe, employing 1800 engineers. To find out more about our activities please visit our website www.edc.pl.

Engineering Design Center
Aleja Krakowska 110/114
02-256 Warsaw

Copyright © EDC.pl 2019